Riepu meklētājs


Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2354517 vai 235/45R17

Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2354517 vai 235/45R17

Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2354517 vai 235/45R17

ES nākotnes riepu apzīmējums

Standartizētais riepu apzīmējums, kas 2012. gadā tiks ieviests Eiropas Savienībā, jūs informēs par 3 svarīgākajām riepas veiktspējas īpašībām: degvielas patēriņa efektivitāti, veiktspēju uz slapja seguma un ārējās rites troksni.

Kreisajā pusē jūs atradīsiet piemēru tam, kā šis apzīmējums izskatīsies (apzīmējuma paraugs saskaņā ar ES publikāciju NO1222-2009, formāts saskaņā ar Annex II regulas 1. un 2. artikulu*). Apzīmējuma dizains degvielas patēriņa efektivitātes un saķerei uz slapja seguma ir līdzīgs jau esošajam enerģijas patēriņa efektivitātes apzīmējumam (piemēram, sadzīves tehnikai) ar A apzīmējot labākās veiktspējas riepu savā kategorijā, bet ar G šobrīd sliktāko veiktspēju. Ārējo troksni mēra decibelos, papildinot ar vienu, diviem vai trīs skaņas viļņiem, kur viens norāda uz visklusāko riepu, bet trīs uz vistrokšņaināko riepu. Visām riepām būs viens un tas pats apzīmējums, tādējādi jūs pavisam viegli varēsiet tās salīdzināt, lai noskaidrotu, kuras riepas jums atbilst vislabāk. Lūdzu, noklikšķiniet uz tālāk redzamajām ikonām, lai uzzinātu vairāk par šīm 3 īpašībām.

Goodyear komanda ar nepacietību gaida šo jauno apzīmējumu sistēmu, jo esam pārliecināti, ka tā jums palīdzēs izvēlēties drošākas un degvielu taupošākas riepas. Tā kā mēs vienmēr lielu uzmanību pievēršam tādu riepu attīstīšanai, kas atbilst visaugstākajiem drošības un vides standartiem, mēs esam pārliecināti, ka jūs izdarīsiet pareizo izvēli.

* Rezultāti, kas ir atspoguļoti mūsu tīmekļa vietnes “ES riepu apzīmējums” piemēros, un vispārīgi citās mūsdienu atsaucēs uz ES riepu apzīmējumu, var būt tikai norādoši. Šie piemēri ir doti, lai sniegtu vispārēju informāciju un kalpotu kā mācību līdzeklis. Oficiālās testēšanas metodes, kas ļauj precīzi iedalīt riepas saskaņā ar jauno ES riepu apzīmējumu, vēl nav pieņemtas un ES tās vēl nav apstiprinājusi.

Avots: www.goodyear.eu