Riepu meklētājs


Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2055516 vai Dunlop 2055516

Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2055516 vai Dunlop 2055516

Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2055516 vai Dunlop 2055516

Maserati Levante tiks aprīkots ar Goodyear Eagle F1

 Maserati sava jaunā apvidus automobiļa Levante oriģinālajā aprīkojumā iekļaus riepas Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV, kas izstrādātas īpaši apvidus automobiļiem un krosoveriem.

Šis ir turpinājums Maserati un Goodyear veiksmīgajai sadarbībai, kuras mērķis ir izstrādāt augstas veiktspējas riepas, kas atbilstu luksusa klases un sportisku apvidus automobiļu vadāmības un drošības prasībām.

Pateicoties ActiveBraking tehnoloģijai, riepas Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV nodrošina teicamu saķeri ar segumu, īsu bremzēšanas ceļu gan uz sausas, gan slapjas virsmas, tā panākot labāku vadāmību un sniedzot iespēju izbaudīt braucienu. Sastāvā esošais silīcija dioksīds nodrošina labu saķeri ar ceļa segumu un izcilu vadāmību, kā arī stabilitāti pagriezienos un degvielas ekonomiju.

Automobilim Maserati Levante oficiāli apstiprināti divi Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV izmēri: 265/45 R20 108Y XL un 265/50 R19 110 Y XL. Šīs riepas ir sānos marķētas ar „MGT”, tā apliecinot, ka Maserati tās apstiprinājis kā oriģinālo komplektāciju.

Ar lepnumu paziņojam, ka tāds prestižs zīmols kā Maserati sava jaunā modeļa Levante oriģinālajā aprīkojumā ir iekļāvis Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV,” saka Niks Hārlijs [Nick Harley] — izpilddirektors, kas atbildīgs par oriģinālo aprīkojumu vieglo auto riepu segmentā Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā (EMEA). „Pateicoties vismodernākajām tehnoloģijām, īpaši apvidus automobiļa “dēkainajai dvēselei” piemērotā riepa sniegs iespēju Maserati vadītājiem pilnībā izbaudīt braucienu savā luksusa klases automobilī.”

 

Par Goodyear

Goodyear ir viens no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Kompānija nodarbina aptuveni 66 000 cilvēku, un tās izstrādājumi tiek ražoti 49 ražotnēs 22 pasaules valstīs. Divos inovāciju centros, kas atrodas Akronā (Ohaijo štatā) un Kolmārbergā (Luksemburgā), tiek izstrādāti moderni produkti un pakalpojumi, kas nosaka nozares tehnoloģiju un snieguma standartu. Plašāku informāciju par Goodyear un tā izstrādājumiem skatiet šeit: www.goodyear.eu.

Lai skatītu papildu attēlus apmeklējiet: http://news.goodyear.eu