Riepu meklētājs


Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2354517 vai 235/45R17

Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2354517 vai 235/45R17

Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2354517 vai 235/45R17

Būtiskākie attīstības pagrieziena punkti

2000

Parakstīta vienošanās ar Michelin, lai apvienotu Pax sistēmas un Goodyear EMT Run-flat riepu sasniegumus.
Kopuzņēmums (50% un 50%) paredz arī izpēti un attīstību, patentu licencēšanu un kopīga pēcpārdošanas servisa tīkla izveidi.

RubberNetwork.com izveide, kas ir Interneta iepirkšanās apvienība ar citām piecām riepu ražošanas kompānijām.
Šo interneta portālu raksturo viegla pieejamība un iespēja veikt tūkstošiem darījumu, pārdošanu un pirkumu, kā arī iegūt informāciju par tirgus prognozēm, produkciju, apmaksas veidiem, piegādi.

Tiek demonstrēta "Aquatred 3" - jaunākās riepas no populārās "Aquatred" riepu līnijas.
Jaunās riepas piedāvā uzlabotu saķeri ar mitrām un sausām ceļa virsmām, ērtāku lietošanu, braukšanas komfortu un efektīvāku darbību par tās priekšteci.

"Goodyear" kļūst par pasaules lielāko smago kravas automašīnu riepu piegādātāju, veidojot kopuzņēmumu ar Treadco.
Šī kompāniju apvienība veido ASV kravas automašīnu riepu servisu un preču tirdzniecības vietu tīklu, kas apvieno gandrīz 200 servisa centrus un 77 pārdošanas centrus.


2001

Goodyear kļūst par Lielbritānijas autosacīkšu ASCAR riepu piegādātāju, kas ir analogas sacīkstes slavenajai NASCAR.
Slavenās Goodyear "Eagle" riepas slapjiem laika apstākļiem nodrošina pirmās ASCAR sacīkstes lietū.

Darbu sāk "Truckforce"– pirmais Eiropas kravas automobiļu riepu servisa tīkls.
Tā ir Goodyear programma, kas piedāvā riepu servisu visā riepas izmantošanas laikā kopš tās pārdošanas brīža, atbalstu un 24 stundu palīdzību ārkārtējos gadījumos.


2002

Goodyear" pārceļas no iepriekšējās mītnes vietas Volferhamptonā uz jaunu, modernu galveno pārvaldi Erdingtonā, Birmingemā.
Ēka tiek nosaukta par "TyreFort" – "Riepu pils" – un tiek oficiāli atklāta 2002. gada 5. septembrī.

Jaunās Goodyear "Eagle F1" riepas uzvar žurnāla "Evo Magazine" riepu testā, pierādot kā tās autosacīkšu iedvesmotais dizains ir uzvarētājs arī uz šosejas.

Goodyear piesaka TireOnlineService.
Goodyear Tires izveido TireOnlineService, kas paplašina Eiropas pārstāvju iespējas, veicot pasūtījumu un klientu apkalpošanu internetā, neatkarīgi no servisa centru darba laika.


2003

Land Rover uzsāk "G4 Challenge", kas ir globāls notikums un apvieno četras laika zonas.
Goodyear tiek izvēlēts par oficiālo riepu piegādātāju transportlīdzekļiem, kas izmanto "Wrangler MT/R" riepas.

Goodyear sāk izmantot Tire Manager.
Tire Manager ir optimizēts interneta instruments mūsu Goodyear pārstāvju un klientu servisa uzlabošanai. Tire Manager nodrošina virtuālu iespēju apgādāt jūsu auto ar tam atbilstošākajām riepām un to detaļām.


2004

FleetOnlineSolutions, Goodyear Europe izveidotais uzņēmumu autoparku apkalpošanas serviss.
FleetOnlineSolutions radīja lielas pārmaiņas kravas automašīnu nozarē, nosakot jaunus standartus kravas automašīnu riepu tirdzniecībā visā Eiropā.
FleetOnlineSolutions ir cieši apvienojis autoparku vadību, riepu izplatītājus un tālākpārdevējus vienotā tīklā ar visiem pieejamu apkalpošanas formu, tādējādi nodrošinot biroja izdevumu samazināšanu un optimizētu riepu izmantošanas ilgumu.

UltraGrip 6 - Noturas tur, kur citas riepas to nespēj.
Jūsu etalons autobraukšanai ziemā. UltraGrip 6 piedāvā jaunu veiktspējas standartu un sniedz uzlabotu drošību, kontroli, vadītspēju un saķeri uz mitras, sniega klātas vai apledojušas ceļa virsmas (skat. 3D-BIS).

HydraGrip - nevainojama sausā laikā, ideāla uz slapja ceļa.
Pateicoties mūsu patentētajai riepas profila izstrādes tehnoloģijai, šīs riepas piedāvā ievērojami uzlabotu bremzēšanas spēju, īpaši uz slapja ceļa seguma. Ar HydraGrip jūs allaž sasniegsiet galamērķi, neatkarīgi no tā, vai līst lietus vai spīd saule.


2005

RunOnFlat
RunOnFlat riepu revolucionārā tehnoloģija joprojām tiek pilnveidota. Šīs sistēmas pamats - pastiprināta riepa kopā ar TPMS sistēmu jau ir uzlabota, pārbaudīta un šobrīd pieejama tirgū. Šeit var iepazīties ar daudziem tehniskiem jauninājumiem un uzlabojumiem.

Excellence - jaunā augstas veiktspējas riepa ar veiksmes formulu "Trīs vienā".
Drošība, komforts un veiktspēja. Revolucionārajā riepā Excellence apvienotas trīs tehnoloģijas. Teicamā vadītspēja un unikālā komforta sajūta sniedz jums maksimāli iespējamo drošību, vadot auto.