Riepu meklētājs


Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2354517 vai 235/45R17

Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2354517 vai 235/45R17

Ievadiet interesējošo riepas izmēru, nosaukumu vai ražotāju.
Piemēri: 2354517 vai 235/45R17
BANNER_IMG.jpg

Jaunās UltraGrip Ice Arctic

Rezultāti: Goodyear Ziemeļvalstīm paredzētās ziemas riepas sasniedz jaunus drošības līmeņus uz ledus un sniegā


JaunāsUltraGrip Ice Arctic ir šīs ziemas testa uzvarētājas

Rīga, Latvija — 2012.gada 30.oktobris.Goodyear jaunā radžotā riepa UltraGrip Ice Arctic ir kļuvusi par vairākkārtēju uzvarētāju šīs ziemas riepu testos. Jaunās riepas ir ieņēmušas 1. vietu tādu respektablu žurnālu vērtējumā kā “Tekniikan Maailma” (Somija), “Motor” (Norvēģija), “Tehnikamaailm” (Igaunija) un “Aftonbladet” (Zviedrija). Turklāt Ziemeļvalstīm paredzētā neradžotā ziemas riepa UltraGrip Ice+, kas pastāvīgi gūst uzvaras testos, ir kļuvusi par labāko Ziemeļvalstu ziemas riepu Zviedru “AftonbladetBil” (7/2012) vērtējumā.Pateicoties šiem lieliskajiem rezultātiem, Goodyear var droši paziņot par pārsteidzošajiem panākumiem, kas šo ziemgūti ar Ziemeļvalstīm paredzētajām radžotajām un neradžotajām ziemas riepām.

“Nav vienkārši izstrādāt radžotu riepu atbilstoši Ziemeļvalstu skarbākajiem ziemas apstākļiem,” skaidro Goodyear mārketinga vadītājs EMEA FabjēnsDesarkons (Fabien Desarcon).
“Mēs ārkārtīgi lepojamiesar UltraGrip Arctic apliecināto izcilo veiktspēju uzziemas ceļiem jebkādos apstākļos salīdzinājumā ar galvenajiem konkurentiem. Šīs riepas izstrādes mērķis bija izcila ziemas produkta nodrošināšana pašiem skarbākajiem apstākļiem, kādi valda uz mūsu planētas, un šie rezultāt iapliecina mūsu panākumus šī mērķa sasniegšanā,” turpina Fabjēns.


Goodyear šajā ziemā uzvar vairākos testos. Nākamais citāts ir ņemts no “AftonbladetBil” izdevuma Nr. 7/2012, kas ir Zviedrijas lielākā dienas žurnāla pielikums un kura rīkotajos testos Goodyear guva vairākas uzvaras: “Goodyear Ultra Grip Ice Arctic sniegums uz ledus un sniegā ir ļoti drošs, īpaš iiespaidīga ir bremzēšana un paātrinājums”. Savukārt Somijas žurnālā “TekniikanMaailma” 17/2012, kura vērtējumā Goodyear UltraGrip Ice Arctic arī ieņēma 1. vietu, rakstīts šādi: “Šīs riepas ir viegl ivadāmas un tām ir precīza stūres reakcija ekstrēmās situācijās,” turklāt tā ir tikai viena no daudzajām pozitīvajām atsauksmēm Ziemeļvalstu žurnālos, kuri šajā gadā veikuši Goodyear riepu testēšanu.

Pēc lielisku rezultātu sasniegšanas un godalgotu vietu iegūšanas vairāku žurnālu testos, piemēram, “Tuulilasi” (Somija) un “TeknikensVärld” (Zviedrija), Ziemeļvalstu radžotā riepa Goodyear UltraGrip Ice+ kļuva par “AftonbladetBil” (Nr. 7/2012) rīkotā testa uzvarētāju savā kategorijā: “Šī gada labākā neradžotā riepa ir Goodyear, un uzvaras galvenais iemesls ir — tai faktisk inav trūkumu”. UltraGrip Ice+ sasniegtās pirmās vietas rezultāta pamatā ir stabils sniegums un izcila saķere sniegā un uzledus, kā arī lieliska vadāmība sausos un slapjos ceļa apstākļos. Šīs ziemas testu pārliecinošie rezultātu vēlreiz apstiprina faktu, ka Goodyear novatorisko produktu izstrāde ir atmaksājusies. UltraGrip Ice Arctic tagad papildina Goodyear izcilo ziemas riepu klāstu, kurā ir pieejamas riepas gan ar radzēm, gan bez tām, lainodrošinātu riepu komplektu, kas atbilstu mainīgajām vajadzībām ziemas apstākļos, un riepas, kas ir optimāli pielāgotas jebkādu prasību apmierināšanai Ziemeļvalstīs.

UltraGrip Ice Arctic — testu uzvarētāja centrālais jaunievedums

Goodyear UltraGrip Ice Arctic piedāvā Multicontrol Ice tehnoloģiju, kurā izmantotas jaunas virzienveida radzes, kas nodrošina labāku vadību uz ledus. Jaunā radžu tehnoloģija ar uzlaboto galu formu un korpusu bloķējošo ģeometriju nodrošina to, ka radze saglabā savu virzienveida pozīciju un efektivitāti, braucot pa ledu. Lai uzlabotu vilktspēju, radzei ir asa priekšējā mala, kas nodrošina saķeri, palielinot ātrumu uz ledus.Asās sānu malas ļauj veidot sānisku saķeri uz ledus, bet platākā sekojošā mala ļauj efektīvāk bremzēt. Optimizētais efektīvais radžu sadalījums gādā par zemāku apkārtējo troksni.

Goodyear UltraGrip Ice Arctic vispārējā konstrukcija un protektors ir izstrādāts drošas braukšanas sekmēšanai sniegā, kad taisnās V veida lameles ļauj bloka malai darboties kā dinamiskai zigzag veida virsmai, lai, nonākot saskarē ar sniegu, palielinātu saķeri. Tas apvienojas ar rievu ierobiem, kas vietēji uztver sniegu, lai uzlabotu berzes enerģiju.

Ziemeļvalstu neradžotā čempione

Goodyear UltraGrip Ice+ riepas tika īpaši projektētas, lai valdītu uz Ziemeļvalstu ziemas ceļiem, un bez citām tehnoloģijām tām raksturīga novatoriskā ActiveGrip tehnoloģija, kasapvieno dubultslāņu sastāvu un hibrīdveida lameles, optimizējot saskari ar virsmu un sniegumu uz ledus. UltraGrip Ice+ protektoram raksturīgs divu slāņu sastāvs, un katram no tiem ir savs īpašais lameļu raksts. Šīs hibrīdveida lameles ir īpaši izstrādātas, lai nodrošinātu protektora garenvirziena stingrumu visā protektora dziļumā, tādējādi veicinot izcilu saķeri gan sniegā, gan uz ledus visā riepas ekspluatācijas laikā.